KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 13909066
nr 1390 9066
Alain Soucasse
(f. 1951), Sverige
Färgetsning, Komposition. Signerad, numrerad 65/100, daterad -93. Motivet: ca 24x19 cm, yttermått inklusive ram: 42x37 cm
Alain Soucasse, född 1951, fransk-svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 april 2021
kl 20:35:17
8/4 18:23:43
150 kr
12/4 20:30:23